TIK TAK, už máte adventní kalendář

Recenze: Obránce mimo hru

archiv revue
Romantika, přátelství, hokej, spousta emocí... To vše na vás čeká v románu z pera americké autorky Leah Brunner.

Leah Brunner přináší v románu Obránce mimo hru příběh, který vám poleze pod kůži, rozesměje vás a možná i dojme. Mitch, drsňák z NHL, skončí na lavičce za své výstupy na ledě a dostane za úkol trénovat dětský hokejový tým. Do cesty mu vstoupí Andie, odhodlaná starší sestra jednoho z hráčů, která má talent dát Mitchovi co proto. Výsledkem je koktejl zábavy, konfliktů a nečekaných emocí​.

Román exceluje ve vytváření sympatických postav. Mitch, za svou drsnou fasádou schovávající citlivou duši, si získá srdce čtenářů, zatímco Andie je odvážná a vtipná žena, kterou si přejete mít za kamarádku. A Noah? Ten malý kluk je tak sladký, že by mohl být maskotem celého příběhu. Všechno dohromady vytváří skvělou atmosféru, kde se sportovní drama prolíná s osobními boji a nově objevenou rodinou​​.

Jestli hledáte příběh, který vás rozesměje, zahřeje u srdce a přiměje fandit nejen hokejovému týmu, ale i hlavní dvojici, Obránce mimo hru je trefa do černého. Romantika, smích, a pár slziček zaručeny. Ideální pro milovníky sportovních romancí, kde nejde jen o góly, ale i o lásku​.

Autor: Martina Opartyová

Nenechte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Obránce mimo hru

0.0 0
od 339
Líbí se Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli.
zanechte komentář (zprávu)

Nejnovější články

Ve čtvrtek 21. listopadu se konala v ostravském Domě knihy beseda se spisovatelem Ondřejeme Durczakem, kde představil publikaci Fotografický průvodce po mizejících a zapomenutých místech českého Slezska.
Od 25. listopadu do 22. prosince probíhá na našem Instagramu velká vánoční soutěž! Každou adventní neděli vylosujeme 4 šťastné výherce, kteří získají štědré věcné ceny.
Historie je obtěžkána mnoha břemeny, která jí na bedra nenaložil nikdo jiný než sám člověk. Můžeme se z historie poučit, můžeme ji komentovat, nebo naopak dělat, že dávné křivdy už nejsou naší starostí. Co však nemůžeme, je soudit ty, jež onu historii prožili na vlastní kůži.